معرفی دو بازی برتر xbox

GEARS 5 اقدام شدید امضا خود را به ایکس باکس در سال 2019 به ارمغان خواهد آورد

داستان Gears of War با Gears 5 ادامه خواهد یافت ! بهتون پیشنهاد میکنم اگر قصد خرید بازی ps4 را دارید حتما از وب سایت گیم استور دیدن کنید.

ورودی بعدی در سری سوم شخص تیرانداز سال آینده در Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

در حالی که اقساط قبلی عمدتا بر خانواده خانوادگی Fenix ​​متمرکز بود، تریلر بر روی Kait Diaz متمرکز بود. به عنوان جنگ علیه جنگل همچنان ادامه دارد. تریلر اعلام هیجان انگیز شامل بسیاری از گیم پلی که Kait را به عنوان ستاره مرکزی نشان داد.

در طی این کنفرانس، دو اسپین آف نیز اعلام شد. Gears Tactics یک بازی استراتژی است که درون جهان قرار دارد که از جنگ های غول پیکر و دیگر امضاهای برجسته ای که طرفداران انتظار دارند انتظار می رود. در همین حال، Gears Pop یک عنوان تلفن همراه Funko Pop می باشد.

این بازی جدید توسط استودیوی ائتلاف مایکروسافت توسعه یافته است و ورود جدید به عنوان پیگیری مستقیم به Gears of War 4 در سال 2016 خواهد بود. این اولین بازی در سری بود که توسط Epic Games توسعه نیافته بود، اگرچه هنوز ادامه داشت از محبوب ترین سری اقدام در ایکس باکس.

DEVIL MAY CRY 5 تریلر اعلامی باورنکردنی در نمایش XBOX E3 را می دهد

Capcom در نهایت، پس از ماه ها گمانه زنی، Devil May Cry 5 را معرفی کرد . بازی اکشن شگفت انگیز، یک تریلر باورنکردنی با حجم زیادی از مبارزات دریافت کرد.

Nero تمرکز اصلی در تریلر بود، با قهرمان کوتاه موهای در حال گرفتن مرکز، اگر چه دانته در پایان ظاهر می شود.

با این حال، بازوی راستی نرو در بازگشت به Devil May Cry 5 نیست. به نظر می رسد در طول فیلم خشونت آمیز قطع شده است و با یک پروتز الکتریکی تزریق می شود که به عنوان یک سلاح خدمت می کند. به نظر می رسد دست باز جدید Nero یکی از عناصر گیم پلی جدیدی است که Capcom در فروشگاه برای بازیکنان است.

این به عنوان "عاقبت واقعی" به Devil May Cry 4، که 10 سال پیش منتشر شد، خدمت خواهد کرد. این سری در سال 2013 به پایان رسید، زمانی که تئوری نینجا برای راه اندازی مجدد سریها.

حالا Capcom به تمرکز بر روی سری اصلی ادامه می دهد، و مدیر Hideaki Itsuno می گوید که این "بهترین بازی او تا به حال ساخته شده است."


/ 1 نظر / 489 بازدید