Apex Legends جدیدترین شخصیت رکورد جهانی را به بازی Titanfall 2 اختصاص داد.

در اوایل ماه جاری، Titanfall 2 speedrunner به نام Cash Mayo یک رکورد رکورد زدن دستگیره، یک منطقه تمرینی طراحی کرد که برای آموزش دادن به بازیکنان در مورد دیوار در حال اجرا و سایر تکنیک های حرکتی نوشته شده بود. پولی که مایو توانست از طریق Gauntlet فقط 12 ثانیه برسد - یک شاهکار است که اکنون در آخرین بازی Respawn، Apex Legends ، از طریق شخصیت جدید اوکتان، یاد شده است.


توضیح تریلر اکتان، "اکتان" در بازیهای Apex با جاه طلبی های بیشتری جابجا می شود. با توانایی هایی که به او اجازه می دهد سلامتی خود را به سرعت افزایش دهد، سلامت او را از دست می دهد و از بین می رود. یک پد پرتابی که او و هم تیمی هایش را به هوا می برد، هرگز نباید به کم کردن سرعت آن ادامه دهد. "

واضح ترین نکته برای Cash Mayo اشاره به "Speedrun" دستکش ضبط کننده اکتان است، اما مراجع عمیق تر می شوند. پول مایو - مانند بسیاری از speedrunners های دیگر قبل از او - پاک کردن دستکش با استفاده از نارنجک برای حرکت خود را به جلو. بدیهی است، ایستادن بر روی یک نارنجک فجیع باعث آسیب زدن به او شده است، که کاملا با اکتان "توانایی هایی است که به او اجازه می دهد تا سلامت را برای سرعت بخشیدن به سلامت" مناسب سازد. و به نظر می رسد که هر گونه شک و تردید در مورد الهام بخش اکتان، Speedwise نقدی مایو در تریلر Octane در زیر دکمه "اطلاعات بیشتر" که در حدود 10 ثانیه به نظر می رسد در ارتباط است.

در یک پست Reddit در مورد ارتباط او با اکتان، پول نقد مایو گفت: "اشاره کمی کمرنگ است. Respawn هوشمندانه است ... صبر کنید، دستکش یک شبیه سازی VR است. پس چگونه او واقعا پا را از دست می دهد؟ به نظر می رسد مانند پنهان کردن ... او گفت: "در یک نظر جدید در مورد سرعت چرخش او،" لعنت، بنابراین ظاهرا اکتان شخصیت متناوب آینده من است. چه کسی می دانست؟ "


اگر شما کنجکاو هستید، Cash Mayo - AKA Rbrite - هنوز هم دارنده رکورد دستکش با توجه به speedrun.com است . دومین جایی که دیروز ثبت شد، 1.4 ثانیه پس از آن است.


در اینجا همه چیز دیگری که شما باید درباره اکتان افسانه Apex دان بدانید .


منبع : https://www.gamesradar.com/apex-legends-newest-character-channels-a-titanfall-2-world-record-speedrun


/ 0 نظر / 201 بازدید